Prisma logo

Overwatch

Emerald logo

Emerald

Emerald jest naszym pierwotnym teamem, który do chwili obecnej przeszedł zdecydowanie najwięcej reform i zmian w składzie. Początkowo team miał charakter stricte amatorski, jego zaawansowanie, wręcz można było porównać do grupy znajomych chcących wspólnie pograć rankedy pod jakąś chwytliwą nazwą, która nada im powagi. Po wielu miesiącach spędzonych na grze oraz wymianie jego członków, coraz więcej osób w nim pozostałych nabierało cech ambitnych graczy, chcących brać udział w turniejach i innych wydarzeniach. Można porównać ten proces do szlifowania kamienia, aż nabierze odpowiedniego kształtu. Na chwilę obecną Emerald przeszedł największą reformę związaną z jego starymi członkami, jednak tak jak wcześniej, wierzymy i pokładamy nadzieję, że nowi jego członkowie utrzymają ich progres, a nawet będą prowadzić Emerald ku nowym osiągnięciom.

Midnight logo

Midnight

Chronologicznie, jest to drugi reprezentujący nas team, który zagościł u nas już w maju 2020r. Był to dość przełomowy moment dla naszego serwera, ponieważ był to pierwszy team w pełni złożony bez naszego udziału, który zdecydował się grać pod naszym patronatem. Obiektywnym okiem, możemy stwierdzić, że Midnight od samego początku wyróżniał się na tle innych drużyn, które mieliśmy okazję poznać. Zaletami, które przemawiały na ich korzyść było przede wszystkim zgranie, konsekwentność w dążeniu do celu, umiejętność przyjmowania krytyki (co jest szczególnie istotne) oraz chęć progresu. Musimy przyznać, że podejście Midnightu było wysoce profesjonalne jak na tamten moment (krótki staż, względnie niski poziom rang oscylujący w granicach 2500). Każdy członek, który był i jest aktualnie w Midnighcie odnotowywał wręcz liniowy progres umiejętności oraz rankingu, który finalnie na przestrzeni roku uporczywej współpracy, pozwolił im na grę w scrimach oraz turniejach na poziomie Master+

Crimson logo

Crimson

Trzeci team, który powstał na potrzeby licznych zainteresowanych osób, będących już członkami naszego serwera, chcących poprawić swoje umiejętności oraz rezerwowych z Emeraldu oraz Midnightu. Utworzenie drużyny miało miejsce w lutym 2021 roku. Ich początki były bardzo skromne. Drużyna pozycjonowała się w przedziale rang złoto/platyna, lecz dzięki swojemu zawzięciu, stopniowo pną się w górę doganiając nasze starsze rodzime teamy. Na tak młody wiek drużyny, charakteryzują się zażyłością oraz dobrą komunikacją między sobą, dzięki czemu w drużynie panuje pozytywna atmosfera, stanowiąca solidny fundament do trwałego rozwoju.

stwórz nową drużynę!