Prisma logo

Społeczność.

01. Łączy nas pasja

Prisma narodziła się pod koniec lutego 2020 roku, a jej założycielami jest grupa znajomych, którzy po dziś dzień profesjonalnie czuwają nad porządkiem projektu. Przez pierwsze miesiące była skierowana do społeczności graczy Overwatch, jednak szybko otworzyła się na inne produkcje, biorąc pod uwagę ciepłe opinie nowoprzybyłych o atmosferze oraz dobrym towarzystwie. Pomysł rozpoczęcia projektu Prisma Discord zrodził się, aby zaspokoić potrzebę integracji wśród graczy w Polsce.

02. Dynamicznie rozwijająca się społeczność, gdzie spotkasz graczy wszelakich produkcji

Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie zwykli gracze stanowią podstawowe filary każdej z gier. Znamy od podszewki realia panujące w społecznościach gier w Polsce i na świecie, dlatego celujemy w osoby, którzy cenią sobie kulturę oraz miłą atmosferę we wspólnym graniu. Organizujemy interesujące wydarzenia, które stanowią formę rozwoju oraz umocnienia serwera na tle polskiej społeczności graczy, a w myśl inicjatywy tworzymy cykliczne turnieje w grze Overwatch. Ponadto jesteśmy świadomi jak duże jest zapotrzebowanie na turnieje skierowane do szerszego grona, mianowicie tych, którzy nie osiągnęli jeszcze najwyższych szczebli w rankingach rywalizacji.

03. Rywalizować każdy może

Prowadząc nasz serwer chcemy jak najbardziej zachować profesjonalizm w tym co robimy, dlatego organizujemy różne wydarzenia oraz prowadzimy turnieje transmitowane na portalu twitch.tv. Naszym graczom daliśmy możliwość stworzenia drużyn pod naszym patronatem, zatrudniliśmy coachów, którzy udostępniają sesje treningowe i materiały szkoleniowe oraz wspieramy w udziale w turniejach. Organizujemy również mixy, w których 12 osób co każdą grę miesza się między sobą, a następnie rywalizuje w grze.

04. Współpraca kluczem do sukcesu

Ze względu na to, że nasza społeczność dynamicznie się rozwija, postanowiliśmy otworzyć się na więcej platform. Poza Discordem działamy również na Facebooku, YouTubie, a już wkrótce na Instagramie! Wierzymy również w młode talenty, dlatego zainspirowani twórczością naszych użytkowników postanowiliśmy rozpocząć współpracę na platformie twitch.tv.

Streamerów, którzy zdecydowali się na współudział w rozwoju naszego serwera, możecie znaleźć TUTAJ. Poza wzajemnym wsparciem w naszej sferze, szukamy go również u zewnętrznych firm i grup, które gorąco polecamy:

BlizzPlanet i PC2.png

E-Sport.

01. Wsparcie amatorskich drużyn

Nasz serwer ma nie tylko rozmaitą społeczność ,ale też organizujemy turnieje. Naszą główną grą przez długi okres czasu jest Overwatch ale jesteśmy też otwarci na inne turnieje z resztą jeśli jesteś zainteresowany rolą kapitana dywizji zgłoś się do nas! Dzięki zaangażowanej społeczność nasze turnieje miały w sobie dużo emocji. Dobrym tego przykładem jest montaż z najlepszych zagrań. Obecnie posiadamy trzy teamy które są pod patronatem Prismy. Patronat zapewnia naszym drużyną materiały szkoleniowe, trenera i vody indywidualne jak i drużynowe. Na początku teamy miały większą różnice rang pomiędzy sobą ale dzięki rozwojowi na ten moment średnia teamów do głównie diamenty ale jest też diament-master.

02. Turnieje

Nasza społeczność organizuje również turnieje w różnym przedziale rangowym, jak na razie odbyły się trzy turnieje 1v1 bez ograniczeń SR i dwa 6vs6, gdzie pierwszy był ograniczony do diamentu a w drugim udział mogły wziąć teamy z średnią mniejszą niż 3500sr, w momencie zapisu indywidualny gracz nie mógł przekroczyć 3600sr i pomiędzy zawodnikami była różnica maksymalnie 500sr. Nasz drugi turniej był dla nas wyjątkowy ponieważ, był on turniejem urodzinowym. Z tej okazji zorganizowaliśmy nagrodę za pierwsze miejsce - 120zł. W przyszłości planujemy zorganizować więcej turniejów w różnych formach i na różnych przedziałach rangowych oraz jesteśmy otwarci na wszelkie wsparcie.

Z pierwszego turnieju mamy nawet małą pamiątkę w postaci zdjęcia dwóch naszych drużyn. teamy.png